O společnosti PH Flowers

Jsme profesionálové se spoustou zkušeností, přesvědčte se sami.

Jsme pro Vás partner, jakého jste hledali

Na nic si nehrajeme, jsme upřímní a vyplácí se nám to. Zákazníků si vážíme a oni se k nám rádi vracejí. Spokojenost zákazníků je nejen našim hlavním cílem, ale také silným kritériem dlouhodobé existence firmy. Proto se snažíme co nejvyšší kvalitou a pestrostí našich služeb vyhovět i nejnáročnějším z Vás.

Zajímá Vás náš příběh?

Od úplných počátků v roce 2003 uplynula opravdu dlouhá doba a proběhlo spousta změn. A že jsme tu stále, to už něco znamená.

Zakládáme velkoobchod s květinami

Zakládáme velkoobchod s květinami

Zakládáme velkoobchod s květinami. Všechny začátky jsou těžké, ale my jsme optimisti.

2003
Nakupujeme květiny v Holandsku

Nakupujeme květiny v Holandsku

Začínáme nakupovat květiny v Holandsku. Po našich květinách je stále rostoucí zájem a abychom udrželi s větším množstvím i kvalitu, koupili jsme dodávku a vydali se do Holandska na květinovou burzu. Dovážíme tedy květiny přímo z Holandska.

2004
Jedna dodávka už nám nestačí

Jedna dodávka už nám nestačí

Dodávka nám přestává stačit, pořídili jsme květinový náklaďák. Otevíráme květinářství v Uherském Hradišti a Hluku. Objednávky stále přibývají, zákazníci jsou náročnější, my jsme šťastní a kupujeme větší nákladní vůz vyrobený speciálně pro přepravu květin.

2006
Nakládáme na dalších květinových burzách

Nakládáme na dalších květinových burzách

Ostatní květináři se dozvídají, že vozíme květiny přímo z Holandska, tím získáváme zákazníky, kteří dovoz květin z Holandska hledají. Začínáme jezdit na více holandských burz, rozšiřujeme nabídku, vytěžujeme vůz a stále rosteme.

2007
Rozšiřujeme vozový park

Rozšiřujeme vozový park

Rozšířili jsme vozový park na osm aut, kterými dovážíme květiny a vytěžujeme je na maximum.

2009
Poptávka roste, autodoprava nás živí

Poptávka roste, autodoprava nás živí

Poptávka roste a autodoprava se stává naší hlavní činností. Rozšiřujeme nabídku směrem na Holandsko a dokážeme odvézt téměř cokoliv a kdykoliv.

2010